YouTube Abone Hilesi

YouTube Abone Hilesi konusunda aranılan bilgilerin yekvücut sunulduğu makale, ziyaretçilerin istifadesine sunulmuştur.

Ortalama: 5/5 360 Değerlendirme
Maks 1000
YORUM YAP
Puanlayın
 • Efsanur Kara
  2 saat önce

  Youtube kanal ismimi size söylemem ile abonelerim hızlıca arttı. Benim için değerli bir sitesiniz. Teşekkür ederim.

 • Tuncay Keleş
  4 saat önce

  Sizin hizmetinizden önce farklı firmalardan da abone hizmeti aldım. Sizin ki gibi başarılı bir sonuca ulaşmamıştım. Teşekkür ederim.

 • Sinem Göreli
  7 saat önce

  Youtube beğeni hizmetinizden sonra abone hizmetinizi de kullandım. Sonuç beni yine yanıltmadı. İyi ki var bu site.

 • Sude Sarı
  9 saat önce

  İki üç adım ile binlerce abone sayısına ulaşmak. Hayal değil sizin sayenizde gerçek.

 • Fadime Yalçın
  10 saat önce

  Sitenizden hizmeti kullandım ve kullanmak isteyipte tereddüte düşen arkadaşlar için yorum yazıyorum. Site, vaad ettiği gibi işlemi hızlıca tamamlıyor ve abone sayınız artıyor.

 • Aybüke Yüce
  11 saat önce

  Sizin site sayesinde bütün sosyal medya hesaplarında istediğim seviyedeyim. Youtube abone sayısı hizmetinizi tekrar tekrar kullanıyorum.

 • İrem Yılmaz
  12 saat önce

  Tek tek abonelerin yüklenmesi harika zevk veren bir olay. Güvenilir şekilde hizmet verdiğiniz için tebrik ederim.

 • Kaan Kurtay
  17 saat önce

  Herkes Youtube'dan para kazanmaya başladı. Bende bi hevesle kanal açtım ve videolar yüklemeye başladım. Abone hizmetinizi alarak kısa sürede iyi bir ortalamaya ulaştım.

 • Kemal Güler
  17 saat önce

  Müşteri memnuniyetine önem vererek işlem tamamlanana kadar yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

 • Fulya Saraç
  20 saat önce

  Bu sitenin en çok hızlı sonuç vermesini seviyorum. Youtube abone sayıma her baktıkça yüzüm gülüyor.

 • Özkan Cengiz
  20 saat önce

  Youtube abone sayısını arttırmak için güvenilir tek adres bu site. Deneyerek yorum yazıyorum aboneler kalıcı olarak kanalınızda kalıyor.

 • Fahriye Ünlü
  22 saat önce

  Youtube videoları yüklemek için kanal açtım. Fakat etkileşim o kadar azdı ki abone sayım 4 kişiydi. Firmanın hizmeti sayesinde abone sayımı arttırdım ve bu sayede videolarımda izlenmeye başlandı.

YouTube Abone Hilesi

Gelişen dünya çerçevesinde teknolojide de müthiş atılımlar söz konusu olmuştur. Teknoloji çağında her şey gibi iş hayatı ile sosyal hayat da birbirine entegre olmuş durumdadır. İnsanlar sosyal medya platformlarını sadece eğlence ve merak ekseninde kullanmıyorlar. Sosyal medya platformları iş bulma ve iş kurma platformları haline de gelmiştir. Özellikle pandemi sürecinin uzaması ve etkilerinin ekonomiye de yüklü miktarda olmasıyla insanlar birçok işlerini sosyal medya üzerinden yapmaya başladılar. Şu sıralar Youtube da en çok aranan sözcükler internette para kazanma, internetten para kazanma yolları iken sizlere bu makaleyi yazmayı önemli gördük.

Peki, Youtube abone hilesi nedir? Yeni dünyada tanınırlık adına Youtube üzerinden video paylaşımı yapmak çok önemlidir. Geniş kitlelere ulaşmak onlara kendini yaptığın işi ve karakterini aktarmak ilerlemek için olmazsa olmazlardandır. Bunun içinde youtube hesabınızda abone sayınızı arttırmanız popüler olmak için önemlidir. Ayrıca abone sayınızdaki artış daha çabuk fark edilebilmenizi de sağlayacaktır. Bu noktada Youtube abone kasma nedir? Sorusunun da cevabı önümüze gelmiştir. Youtube abone kasma hile yöntemleri abone sayınızı arttırabilmek için büyük önem taşımaktadır. Birçok aracı kuruluş da bu işi yapmaktadır.

Youtube Abone Hilesi Nedir?

Youtube internetin yoğunlaşması ve neredeyse her eve ulaşmasıyla birlikte en çok kullanılan platform oldu. Her yaş grubundan insanlar günün her saatinde içerik oluşturup yayınlamaktadırlar. Youtube her yaştan insana hitap eden bir sosyal platformdur. Youtube abone hilesi nedir? Bu sorunun cevabı için öncelikle Youtube’un hayatımızdaki yerini anlamamız lazım. Sonrasında detaylıca açıklamasını yapacağız.

Youtube her geçen gün kitlesini biraz daha arttıran sosyal bir platform olarak karşımızdadır. Dünyanın ortak noktası olmuş bu platformda eğlenceden, bilgiye, güncel haberlerden, tarihin derinliklerine kadar her türlü materyal bulunmaktadır. Şarkıcılar yeni çıkardıkları şarkıları bu mecrada paylaşır. Öğrenmek istediğiniz bir kurs veya bilgiyi anında birden çok cevabıyla beraber öğrenebilirsiniz. Bu yüzden de Youtube hayatımızın merkezindedir.

İnsanlar bu platformda yeni videolar yükleyerek para kazanmak, tanınır hale gelmek, ünlü olmak istemektedirler. Youtuber olan insanlar, yükledikleri videoların herkes tarafından kolayca görünüp çokça izlenmesini, beğeni ve abone sayılarının sürekli artmasını beklemektedir. Videoların çok izlenmesi için bazı püf noktaları bulunmaktadır.

Youtube Abone Kasma Nedir?

Youtube’u aktif kullanan çoğu insanın ortak gayesi daha çok insana hitap etmek ve video popülerliğini arttırmaktır. Belli bir gruba ya da topluma hitap eden videolar, o camianın izlemesi ile sınırlı olarak kalacaktır. Bu dengeyi korumak ve tüm kitlelere ulaşmaya gayret göstermek önemlidir. Youtube videolarının uzun solukta fazlaca kesime ulaşmayı hedefliyor iseniz videonun kaliteli olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Yüksek çözünürlükte olan videolar, oldukça iyi açılarla kamera çekimi, video içinde ne olduğu ve başarılı bir biçimde editlenmesi videonun standardını arttırır. Bu kriterlere dikkat edilerek videolar hazırlanmalıdır. Youtube algoritması yanılabilir bir düzene sahiptir.

Youtube abone kasma nedir ? Youtube da içerik üreten insanlar veya üretmeye başlayacak olan insanların aklındaki soruların biri de budur. Pek çok siteyi araştırıp bilgi toplar insanlar. İnternet kaynaklarında da bu tip bilgilere ulaşabilmektedirler zaten. Lakin Youtube de belli bir kitleyi ele almak ve bu kitleyi bozmadan ilerlemek çok önemlidir. Örneğin çektiğiniz videolar özellikle bir kesime hitap ediyorsa yeni videolar çektiğinizde bu kesimin ilgisi devam edecektir. Bu Youtube da sürekliliğinizi arttırır. Bunun için en doğru yol çektiğiniz videoların vakit içinde kitleyi oluşturmasını beklemek ve bunun doğrultusunda abone sayısı, beğeni, gösterim şeklinde faktörlerin vakit içinde gelişimini görmektir.

Youtube abone kasmanın çeşitli yolları vardır. Bunun için güven duyduğunuz güvenilir bir siteye girmeniz ve buradan yapmak istediğiniz işlemi seçmeniz yeterli olacaktır. Tabi bu genellikle ücretlidir. Bu şekilde belirlediğiniz beğeni ve izlenme miktarlarına ulaşabilirsiniz.

Youtube Abone Hilesinde Mobil Hizmet Kullanılıyor Mu?

İnternet erişimi günümüzde artık akıllı telefonlarımız sayesinde her an yanı başımızda. Ve sosyal medya hesaplarını da akıllı telefonlarından yönetiyorlar. Peki Youtube abone hilesinde mobil hizmetler kullanılıyor mu? Pek çok firma Youtube abone hilesi aplikasyonu yapmış bulunmaktadır. Youtube abone hilesi android uygulaması, tüm android işletim sistemli mobil cihazlarda rahat ve güvenli bir şekilde işlem yapılabilmesini sağlıyor. Mobil cihazlarınız üzerinden kanalı oluşturabilirsiniz. Video çekimi yapabilir ve hemen paylaşabilirsiniz. Youtube kanalınızla ilgili tüm işlemleri mobil olarak yaptığınızda firmaların sunduğu uygulamalarla ve hizmetler sayesinde abone sayınızı arttırmaya devam edebilirsiniz.

Bkz: YouTube 4000 Saat İzlenme Hilesi

Bu Firmalar Güvenilir Mi?

Tüm işlemlerin online yapıldığı bir dönemden geçmekteyiz. Youtube ve diğer sosyal medya ağları için destek hizmeti sunan internet sitelerinin sayısı her geçen gün giderek artmaktadır. Youtube abone kasma siteleri olarak karşınıza onlarca site çıkacaktır en doğrusunu ve güvenilir olduğuna inandığınızı bulmak çok ama çok önemlidir. Bu firmalar güvenilir mi? Firmanın güvenilir olduğuna nasıl inanabilirsiniz?

 • Firmanın referanslarını araştırın
 • Sektörde tecrübeli olup olmadıklarına bakın
 • Verdikleri hizmetin arkasında durup durmadıklarını inceleyin
 • Müşteri temsilcilerinin günün her saatinde çalışıp çalışmadığına bakın
 • Güvenli ödeme yöntemleri kullanıp kullanmadıklarını araştırın

Youtube içerik üreticileri abone ve izlenme sayılarını arttırabilmek adına çok farklı yöntemler denemektedirler. Abone sayısını arttırabilmenin en hızlı ve kolay yolu bu hizmeti veren firmalardan abone paketleri satın almaktan geçiyor. Kanalınıza aktardığımız, aktif abonelere, paylaşımlarınızla ilgili bildirimler gittiğinde, görüntülenme sayısı da otomatik olarak artacaktır. Oluşacak olan etkileşim sayesinde abone sayınız paket içeriği haricinde de devam edecektir.

Youtube kanallarına abone olan kişiler ile Youtube platformunu takipte bulunan kişiler, birinci derecede ilgilendikleri kişilerin abone oldukları hesaplara onlarda abone olarak etkileşim göstermeye çalışıyorlar. Firmalarda bunu öngörerek Youtube abone kasma yöntemlerini geliştiriyorlar. Paket içeriklerini oluştururken de bunu hesap ederek doğal yöntemlerle de abone sayısını arttırmayı hedefliyorlar. Youtube kanalında etkileşim ne kadar fazla ise abone, görüntülenme sayısı ve izlenme sayısı da o kadar artacaktır. Youtube platformunda etkileşim oluşturabilmek istiyorsanız eğer profil ismi, video içerikleri, sizi ve işinizi temsil edecek şekilde olmalıdır.

Abone Paketi Satın Almanın Faydaları Nelerdir?

Youtube, üye kanallarında oluşan etkileşimleri dikkate almakta ve bu etkileşime göre kanalı takip etmektedir. Etkileşimi fazla olan Youtube kanalı için sponsor reklam yönlendirmeleri, izlenme sayısına göre yükseltme ve kazanç seçenekleri belirlenmektedir. Buna göre abone paketi satın almanın faydaları nelerdir? Abone paketi satın almanın çeşitli yararları vardır. Bunlardan başlıcaları şunlardır:

 1. Kanalınızın popüler olmasını sağlar
 2. Video gösterim sayınızı arttırır
 3. Sponsor reklamlar almanızı sağlar
 4. Para kazancınız artış gösterir
 5. Sizleri görünür ve popüler yapar

Gerçek kullanıcılardan oluşan bu paketlerin ( tabi dolandırıcı sitelere denk gelmezseniz) aktarımı genelde 24 saat içinde gerçekleştiriliyor.

İnsanlar, abone sayısı yüksek olan ve video izlenme süresi fazla olan ve bilhassa üst sıralarda yer alan hesapları çok yakından takip etmektedir. Abone arttırma firmalarının uyguladıkları paket ve yöntemlerle Youtube platformunda sizleri görünür ve popüler yaparlar. Firmalardan almış olduğunuz paketler içeriklerine göre hemen yüklenir ve yaklaşık 1 gün içerisinde hesaplarınızda değişikliklerin farkına varırsınız.

Lakin tekrar etmekte fayda var bu işlemleri yaptırmak istediğiniz firmaların güvenilir ve kullanıcı dostu olması olmazsa olmazdır. Destek hatlarının sürekli aktif ve işlem sonrasında da sizlerle ilgileniyor olması da çok önemli bir noktadır.

Instagram, YouTube ve Twitter gibi platformlarda hesabınızın gerek takipçi ihtiyacı gerekse etkileşim ihtiyacı gibi konularda gereken hizmetleri en uygun fiyatlarla vererek sizleri memnun etmeye çalışıyoruz.